O nas

KIM JESTEŚMY

Początki

Firma zaczęła swoją działalność w kwietniu 2010 roku. Od samego początku działalności myślą przewodnią było wprowadzanie świeżego spojrzenia na tematykę reklamy, a co za tym idzie chęć dostarczania Klientom produktów zgodnych z bieżącymi trendami, z zastosowaniem najnowszych technologii i rozwiązań. Posiadamy profesjonalne zaplecze techniczne (hardware i software).

Rozwój

Zmieniamy się razem z naszym otoczeniem, ciągle rozszerzając swoją ofertę oraz ustawicznie zwiększając poziom jakości. Kierujemy się znanym powiedzeniem: „kto stoi w miejscu – ten się cofa”, dlatego też naszym priorytetem jest dostarczanie coraz lepszych produktów. Branża reklamowa cechuje się dużą dynamiką zmian, dlatego też zawsze staramy się być o krok przed nimi.

CO ROBIMY

Nasza oferta

Oferujemy naszym Klientom wysokiej jakości materiały reklamowe. Duży nacisk stawiamy na opracowywane przez nas projekty graficzne, aby były kreatywne, niepowtarzalne oraz żeby w najlepszym stopniu trafiały do potencjalnego odbiorcy. W naszych pracach stosujemy różnorodne techniki i materiały.

Nietypowe zadania

Ciągła chęć rozwoju sprawia, że nie boimy się nietypowych zleceń, w tym również prac nie będących w naszej bieżącej ofercie. Są one dla nas wyzwaniem, któremu zawsze staramy się sprostać jak najlepiej. Specjalizacja usług nie pozwala nam na realizację prac znacznie odbiegających od naszej branży – zawsze jednak służymy pomocą i doradztwem.

NASZE OSIĄGNIĘCIA

Klienci

Sukcesywnie pozyskujemy nowych klientów, zarówno niewielkie podmioty, jak również znaczących graczy na rynku lokalnym. Stawiamy na długotrwałe relacje, dlatego też wielu naszych Klientów wraca do nas z kolejnymi zleceniami. Utwierdza nas to w przekonaniu, że to co robimy ma wśród nich uznanie oraz przede wszystkim – daje im wymierne korzyści, bo przecież o to chodzi w reklamie.

Szkolenia

Ciągły rozwój to podstawa działalności – szczególnie w tej branży, chcąc oferować swoim Klientom produkty najwyższej jakości cały czas pogłębiamy swoją wiedzę i umiejętności. Dzięki udziałowi m.in. w certyfikowanych warsztatach z zakresu oklejania pojazdów, oferujemy profesjonalne aplikacje reklamowe na samochodach.